Filtrai

Edrizzi® yra visiškai nauja sistema dažymo srityje, skirta dažų debesiui nusodinti. Technologijos pagrindas yra kubas, pagamintas iš natūraliai atsinaujinančių žaliavų. Edrizzi® galima montuoti jau prie turimų sistemų ir naudoti virš grindų ir po grindimis, tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje: ilgesnė filtrų eksploatavimo trukmė, didelis pertekliaus surinkimas ir tolygios dažymo sąlygos kabinoje yra esminiai šios patentuotos sistemos privalumai.

 

EDRIZZI® tinka visur, kur iki šiol buvo dirbama su įprastiniais filtrais. Naudojimo spektras siekia nuo paprastų rankinio purškimo sienelių iki panaudojimo automatizuotose dažymo linijose. Statant kubus vieną ant kito, prie purškimo sienelių galima pastatyti įvairiausias geometrines formas ir naudoti galima dažant su visais plačiai vartojamais dažais. Atskiros filtravimo dėžės gabaritai yra: P x I x A = 0,5 x 0,5 x 0,5 m arba 0,5 x 0,3 x 0,5m.

 

Jau daug pasako vien tas faktas, kad EDRIZZI® filtrai gali surinkti 100 kartų daugiau sausų dažų dulkių kaip tradicinės sauso filtravimo sistemos. Be to, jei filtras pilnai yra užpildytas, galima pakeisti atskirus filtravimo dėžės elementus, nekeičiant viso filtravimo sienelės filtro. Pagrindiniai privalumai:

 

  • Efektyvumas: pertekliaus surinkimas iki 100 kg/m², nusodinimo laipsnis > 95%, rekomenduojamas oro greitis - 0,5 iki 1 m/s;
  • Ekonomiškumas: filtravimo medžiagų taupymas, paprastesnis ir efektyvesnis naudojimas;
  • Kokybės gerinimas: tolygios dažymo sąlygos darbo vietoje;
  • Kintamumas: įvairūs ir lengvai priderinami montavimo variantai, statant kubus vienas ant kito. Paprastas ir nebrangus įrengimas prie bet kokio įrenginio.

Žemiau galite peržiūrėti demonstracinius filmukus:

    Edrizzi 500 filtrasEdrizzi 300 filtras
    
    NFWP011 užfiltris
NFWP01 užfiltris
    

 

 

Svetainių kūrimas: “Synergy effect”