Apie mus

„Automatinės dažymo linijos" pagrindinė veiklos kryptis - naujos ir naudotos dažymo įrangos, dažymo linijų prekyba bei naujų ir naudotų medienos apdirbimo staklių prekyba. Kvalifikuoto personalo dėka, kompanija tiek parduoda tiek ir montuoja dažymo įrenginius, dažymo kabinas medieno, metalo, plastmasės, keramikos, stiklo dažymui, medienos apdirbimo stakles bei geba patenkinti ir mažos ir didelės įmonės poreikius. Didelės patirties dėka kompanija yra visada atvira bendravimui su klientu, tiek prieš parduodant, tiek ir po pardavimo.

Mes tikime, kad darbas yra ta vieta, kur sąžiningai mokomasi ir dirbama. Mūsų kompetencija ir intuicija - šiuolaikiško verslo pagrindas- leidžiantis mums būti pirmose pozicijose tiek Lietuvoje tiek ir užsienio rinkoje.

„Automatinės dažymo linijos" parduoda dažymo linijas, dažymo įrangą ir medienos apdirbimo stakles, bendradarbiaudami su lyderiaujančiais šios srities gamintojais. Dėl savo patikimumo, prieinamumo ir didelės patirties šiandien „Automatinės dažymo linijos" yra viena svarbiausių šio sektoriaus įmonių.

„Automatinės dažymo linijos" gali Jums pasiūlyti medienos, metalo, plastmasės, keramikos dažymo linijas, įvairių dydžių ir išmatavimo dažymo sieneles su vandens užuolaida ir sausais filtrais, dažymo ir džiovinimo kabinas, šlifavimo dulkių nusiurbimo kabinas ir stalus, poliravimo stakles, medienos šlifavimo stakles, medienos sendinimo stakles, medienos impregnavimo stakles, specialią dažymo įrangą bei įvaires medienos apdirbimo stakles.

„Automatinės dažymo linijos" taip pat gali nupirkti jūsų panaudotą įrangą, o tai leidžia įmonei šalia naujos įrangos pateikti platų naudotų dažymo ir medienos apdirbimo staklių asortimentą. Pasiūlykite mums naudotas stakles -->

 

Svetainių kūrimas: “Synergy effect”